Ügyvédjelölt – jogi előadó

  • Cég neve

    Dr Dégi Ügyvédi Iroda

  • Munkavégzés helye

    4027 Debrecen, Bölcs utca 37.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Építőipari beruházásokkal foglalkozó céghez keres ügyvédi iroda ügyvédjelölt - jogi előadót
  • Főbb szakterületek: gazdasági jog, ingatlanjog, cégjog, polgári jog, végrehajtási jog, adójog
  • Főbb szakterületekhez kapcsolódóan adásvételi szerződések, hivatali ügyintézések, vállalkozási szerződések megkötése
  • Tárgyalásokhoz szükséges anyagok összeállítása, előkészítése, megszerkesztése
  • Jognyilatkozatok, okiratok ellenőrzése, véleményezése
  • Sablonszerződések előkészítése
  • Kapcsolattartás az illetékes hatóságokkal, eljáráshatóságok előtt
  • Jogi képviselet ellátása
  • Releváns jogszabályok módosulásáról jelentések készítése

Elvárások

  • Jogi egyetemi végzettség
  • Stabil szakmai tudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel/Word)
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Jó szervezőkészség, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs készség
  • Jogi munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelenthet, de nem feltétel

Kérem, hogy fényképes önéletrajzot (telefonos elérhetőséggel, személyes adatokkal, e-mail címmel), motivációs levelet és diploma másolatot szíveskedjenek megküldeni részemre.